Кондиціонер SmartWay SAF/SAN-24VGS2UA
код товару: 13307
Кондиціонер SmartWay SAF/SAN-24VGS2UA
Особливості
Фреон R410A
Потужність охолодження, кВт 7.0
Потужність обігріву, кВт 7.1
Діаметри труби, жідкость 1/4 (6.35 мм)
Діаметри труби, газ 1/2 (12.7 мм)
Електроживлення ~ 220-240В/50Гц/1Ф
Захисні функції
Функція самодіагностики Self
Функція Auto Restart
Іонізація
Технологія I FEEL
Фільтр грубої очистки
Функція Auto Restart
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Турборежим
Осушення
Автоматичний
Фільтрація
Фільтр грубої очистки
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.21/2.31 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31x90x22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 69x80x30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 39 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


