Кондиціонер Zanussi ZACS/I-12 HS/N1
Особливості
Режим відтавання «Defrost»
Режим попереднього нагрівання «Hot start»
Авторестарт
Детектор витоку фреону
Самодіагностика
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Автоматичний
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.09 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5x71.5x19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55x70x27.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |











