Холодильник Samsung RR39T7475AP/UA
код товару: 12995
Холодильник Samsung RR39T7475AP/UA
Особливості
Multi Flow (Многопоточная система): All Around Cooling
Технология Metal Cooling
Сигнализация открытой двери
Перевішування дверей
Режим "Відпустка"
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть): Стекло, 6 шт
Дверні кошики: 7 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Лоток для яєць
Відділення для молочних продуктів
Полка для пляшок підвісна
Регульовані по висоті дверні кошика
Комплектація
Холодильник
Инструкция
Панели покупаются отдельно
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Однокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Без морозильної камери |
| Загальний обсяг: | 394 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 385 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 185 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 185.3х59.5х69.4 см |
| Вага (кг): | 82 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (115 кВт/рік) |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Знімна панель |
| Країна виробник: | В'єтнам (Бренд Корея) |








