Пральна машина Samsung WW70R421XTXDUA
Пральна машина Samsung WW70R421XTXDUA
Особливості
Самоочищається лоток
Технологія прання Eco Bubble
Рівень шуму при пранні/віджиманні: 54/73 дБ
функції
Відкладений старт: Є
Функція пара
Замочування в піні
Попереднє прання
Інтенсивне прання
Super Rinse + Smart Check
Програми
Бавовна
Бавовна Еко
Щоденна
Делікатна
Синтетика
Вовна
Коротка програма '15
Полоскання + Віджим
Інтенсивне прання Eco
Очищення барабана Eco
Постільна білизна
Дитячі речі
Комплектація
Лоток StayClean Drawer
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.63 кВт/г |
| Споживання води: | 33.63 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x60x45 см |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Вага: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |








