Пральна машина Samsung WW90M64MOPA/UA
Пральна машина Samsung WW90M64MOPA/UA
Особливості
Технологія QuickDrive
Тип барабана: Swirl +
Внутрішня підсвітка барабана
Датчик витоку води
Керамічний нагрівач
Програми прання
Коротка програма 15 '
Прискорений режим (Super Speed)
Інтенсивне прання ЕКО
Темні тканини
Вовна
Верхній одяг
Постільна білизна
Бавовна
Бавовна ЕКО
Синтетика
Делікатні тканини
Полоскання + віджим
Злив/Віджим
Очищення барабана ЕКО +
Функції
Інтенсивне замочування (Bubble Soak)
Легка прасування (антисминание)
Функція Smart Control
Функція Smart Check
Відстрочка старту
AddWash: додавання речей під час прання
Блокування від дітей
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 0.57 кВт/ч |
| Споживання води: | 43-50 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х60 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 77 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |








