Мікрохвильова піч LG MS2044V
Мікрохвильова піч LG MS2044V
Особливості
LED дисплей
Технологія i-Wave
Антибактеріальне покриття для легкого очищення EasyClean™
Функція енергозбереження Eco On
Кількість програм автоматичного меню: 32
Програми
Автоматичне приготування
Авторозморожування (швидке розморожування)
Захист від дітей (блокування приладу)
Встановлення часу (годинник)
Комплектація
Мікрохвильова піч
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 20 л |
| Потужність СВЧ: | 700 Вт |
| Тип управління: | Сенсорне (електронне) |
| Діаметр поворотного столу: | 24.5 см |
| Колір: | Чорний із сріблястим |
| Вага: | 9.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 25.2x45.5x32 см |
| Країна виробник: | Китай |












