Пральна машина Siemens WM16XFH1OE
Пральна машина Siemens WM16XFH1OE
Особливості
Технологія Home Connect
Барабан waveDrum ™
Спеціальна конструкція корпусу antiVibration
Програми прання
Бавовна
Синтетика
Тонке білизна/Шовк
Вовна
Чутлива прання
Злив
Очищення барабана
Жeнское білизна
Темне білизна
Рушники
Сорочки бізнес
Моя програма
Outdoor/Просочення
powerSpeed ??59 '
Віджимання
Змішані тканини/Швидка
Полоскання
Супер 30'/15'
Функції
Система автоматичного видалення плям для 16 типів забруднень
Додаткове полоскання до 3х раз
Захист від зминання
Нічна/Тиха прання
SpeedPerfect
Без полоскання
Попереднє прання
Вода плюс
Завершення через (до 24 год)
Дистанційний запуск
Старт/Пауза/Дозавантаження
Вибір температури
Швидкість віджиму/Режим "Без віджиму"
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 10 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 2.5 кВт/г |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 95 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1600 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.8х59.8х59 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Туреччина (Бренд Німеччина) |




