Фен Philips MoistureProtect HP8281/00
код товару: 13426
Фен Philips MoistureProtect HP8281/00
Особливості
DC Motor - Мотор з живленням від постійного струму
Функція ThermoProtect запобігає перегріву волосся
Інтелектуальний датчик MoistureProtect
Довжина шнура 2.5 м
Петелька для підвішування
Насадки
Дифузор
Концентратор
Функції
Захист від перегріву
Іонізація
Холодне повітря
Комплектація
Фен
Насадки
Гарантія
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Побутовий |
| Потужність: | 2300 Вт |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Кількість температурних режимів: | 3 |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Вага: | 0.895 кг |
| Колір: | Білий/Рожевий |
| Габарити: | 20.5х18х8 см |
| Країна виробник: | Китай |





