Мікрохвильова піч Zelmer ZMW 1000 W
код товару: 14017
Мікрохвильова піч Zelmer ZMW 1000 W
Особливості
Відтермінування старту (таймер)
Розморожування за часом
Сигнал про закінчення приготування
Комплектація
Мікрохвильова піч
Поворотний стіл
Гарантійний талон
Керівництво користувача
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 20 л |
| Потужність СВЧ: | 700 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Механічне |
| Діаметр поворотного столу: | 24.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 10.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 26.2х45.2х38.6 см |
| Країна виробник: | Китай |


