Пилосос Samsung VS28C9787QK/UK
код товару: 14057
Пилосос Samsung VS28C9787QK/UK
Особливості
Вертикальне паркування
З турборежимом
Фільтрація 99,999%
Фільтр HEPA (миється)
Індикатори
Заповнення пилозбірника
Заряду батареї
Насадки
Комбінована пилова
Насадка підлога-килим
Для вологого прибирання
Для вовни
Щілинна
Гнучка
Комплектація
Пилосос
Інструкція
Гарантійний талон
Упаковка
Гнучка насадка
Міні-турбощітка Pet+
Довга щілинна насадка
Комбінована пилова насадка
Підставка для аксесуарів
Комплект для заряджання акумулятора
Накладки з мікрофібри для вологого прибирання 2 шт
Вологі серветки для вологого збирання 10 шт
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Вертикальний |
| Тип збирання: | Сухе, вологе |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 0.5 л |
| Потужність всмоктування: | 280 Вт |
| Потужність: | 730 Вт |
| Час зарядки: | 5 год |
| Час роботи на одному заряді: | 160 хв |
| Вага: | 2.98 кг |
| Габарити: | 119.5х35х30 см |
| Країна виробник: | В'єтнам |








