Робот-пилосос Samsung VR20K9350WK/EV
код товару: 01673
Особливості
Система Visionary Mapping ™ Plus
Система Virtual Guard
Сканування і прибирання в кутах
Технологія CycloneForce
За допомогою Wi-Fi Control
Функція Select & Go
Функція Point Cleaning
Тихий режим
LED-дисплей
Великі колеса
Тип акумулятора: Li-Ion (літій-іонний)
Покриття
Ворсистий килим
Ковролін
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Плитка
Комплектація
Робот-пилосос
Модуль Virtual Guard
Зарядна станція
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Робот-пилосос |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 0.7 л |
| Потужність всмоктування: | 40 Вт |
| Потужність: | 250 Вт |
| Час зарядки: | 4 г |
| Час роботи на одному заряді: | 90 хв |
| Вага: | 4.9 кг |
| Габарити: | 13.5х37.8х36.2 см |
| Країна виробник: | В'єтнам |





