Електрочайник Ardesto EKL-F300W
Електрочайник Ardesto EKL-F300W
Особливості
Технологія Strix-контролер
LED-підсвічування
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Вимкнення при знятті
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.1 кг |
| Габарити: | 16x23x22 см |










