Електрочайник Satori SGK-4110-RD
код товару: 13392
Електрочайник Satori SGK-4110-RD
Особливості
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Вимкнення при знятті
Обертання на 360°
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/червоний |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.08 кг |
| Габарити: | 25x22x18.5 см |

