Електрочайник Tefal KO260130
код товару: 13459
Електрочайник Tefal KO260130
Особливости
Зовнішній шар завжди залишається холодним, навіть із киплячою водою всередині
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Обертання на 360°
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2150 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.17 кг |
| Габарити: | 16.2х23х26.1 см |






