Електрочайник Zelmer ZCK7630W
Електрочайник Zelmer ZCK7630W
Особливості
Світлова індикація роботи
Вимкнення при знятті
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Фільтр проти накипу
Обертання на 360°
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Польща |
| Вага: | 0.89 кг |
| Габарити: | 20.5х18х25.7 см (в упаковці) |










