Кавомолка BOSCH TSM6A011W
код товару: 12621
Кавомолка BOSCH TSM6A011W
Особливості
Ніж з нержавіючої сталі
Помело можливий тільки при закритій кришці
Швидкісні режими: 1
Функціонує лише із закритою кришкою
Ніж і млин з нерж. стали
Кнопка безпечного включення
Обсяг камери помелу: 0.2 л
Кришка кавомолки придатна для миття в посудомийній машині
Комплектація
Кавомолка
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрична |
| Потужність: | 180 Вт |
| Система помелу: | Ножова |
| Місткість: | 75 г |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.68 кг |
| Габарити: | 17x8.5x8.5 см |
| Країна виробник: | Словенія |





