Мікрохвильова піч Whirlpool MWD 321 WH
код товару: 14019
Мікрохвильова піч Whirlpool MWD 321 WH
Особливості
Лінія дизайну Desert
Система просторової емісії хвиль 3D
Потужність: 1150 Вт
Функція: Jet Start
Годинник
Програми
Автоматичне приготування
Відтермінування старту (таймер)
Розморожування за вагою
Комплектація
Мікрохвильова піч
Поворотний стіл
Решітка для гриля
Гарантійний талон
Посібник користувача
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 20 л |
| Потужність СВЧ: | 700 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 5 |
| Тип управління: | Сенсорне (електронне) |
| Діаметр поворотного столу: | 27.2 см |
| Колір: | Білий з чорним |
| Вага: | 11.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 33.3х50.7х43.5 см |
| Країна виробник: | Китай |


