Телевізор Akai UA39DM1100T2
код товару: 01728
ТВ-тюнер
2 ТВ-тюнера (аналоговий + цифровий)
Діапазони цифрового тюнера
DVB-T
DVB-C
DVB-T2
Вихідна потужність звуку: 2x8 Вт
формати
AVI, MPG, TS, MKV, MOV, MP4, RM, RMVB
USB-порт: Так
CI (PCMCIA) слот: Немає
Роз'єми (порти)
2хHDMI
2xUSB
1xВхід антени RF
1xРоз'єм для навушників
1xPC Audio
1xYPbPr вхід
Енергоспоживання
Режим очікування: 0.5 Вт
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 39 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Ні |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Ні |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Час відгуку матриці: | 9 мс |
| Частота зміни кадрів: | 185 Кд/м? |
| Контрастність: | 1 200:1 |
| Кут огляду: | 176°/176° |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Стерео |
| Розмір без підставки: | 88.7x7.5x50.7 см |
| Розмір з підставкою: | 88.7x19x50.7 см |
| Вага без підставки: | 5.4 кг |
| Вага з підставкою: | 5.6 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |





