Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 253 W
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 253 W
Особливості
Сигнал закінчення приготування
Решітка для гриля
Столик, який обертається
Програми
Автоматичне приготування
Авторозморожування (швидке розморожування)
Встановлення часу (годинник)
Відтермінування старту (таймер)
Приготування на грилі ("Рожен")
Підтримання страви в теплому стані
Розморожування за вагою
Розморожування за часом
Швидке розігрівання
Комплектація
Мікрохвильова піч
Скляний поворотний столик
Решітка для гриля
Гарантійний талон
Посібник користувача
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | З грилем |
| Об'єм: | 25 л |
| Потужність СВЧ: | 900 Вт |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Тип гриля: | Кварцовий |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 7 |
| Тип управління: | Сенсорне (електронне) |
| Діаметр поворотного столу: | 27 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 14.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 28.1x48.3x41.9 см |
| Країна виробник: | Китай |









