Тостер Gorenje T 1100 CLI
Тостер Gorenje T 1100 CLI
Особливості
Функція розморожування
Функція підігріву
Автоматичне підняття тостів
Термостат
Підсвічування кнопок
Важіль для вилучення тостів
Стійкі гумові ніжки
Відділення для змотування кабелю
Довжина кабелю: 1 м
Комплектація
Тостер Gorenje T 1100 CLI
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 1100 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 6 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Метал і пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Бежевий |
| Вага: | 1.6 кг |
| Габарити: | 22х29х18 см |
| Країна виробник: | Китай |









