Кавоварка Bosch CTL636EB6
Кавоварка Bosch CTL636EB6
Особливості
Автоматична промивка пристрої
Можливість програмування
Вбудована кавомолка
Подача гарячої води
Регульована висота дозатора/підставки
Функції
Регулювання міцності кави
Регулювання температури кави
Регулювання ступеня помелу: є
Вибір обсягу порції: є
Протикрапельний механізм: є
Відсік для крапель: є
Можливість фільтрації води: є
Одночасне приготування двох чашок: є
Підсвічування кнопок дозатора кави: є
Програмований мову дисплея: є
Блокування від дітей: є
Комплектація
Кофемашина
Мірна ложка
З'єднувальний шланг до насадки для молока
Тест-смужки, визначення жорсткості води
Гвинти
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Вид: | Вбудована |
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип кави: | Зерновий, Мелена |
| Тип управління: | Сенсорне |
| Smart-управління: | Так |
| Потужність: | 1600 Вт |
| Тиск: | 19 бар |
| Дисплей: | Так |
| Капучино: | Автокапучінатор |
| Контейнер для води: | 2.4 л |
| Контейнер для зерен: | 0.5 кг |
| Ємність для молока: | 0.5 л |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 45.5х59.4х35.6 см |
| Вага: | 20 кг |
| Країна виробник: | (Бренд Німеччина) |






