Мікрохвильова піч Samsung MS23A7118AW/UA
код товару: 13679
Мікрохвильова піч Samsung MS23A7118AW/UA
Особливості
Тип дисплея: LED (блакитний)
Звуковий сигнал закінчення роботи
Захист від дітей
Функції
Автоприготування
Розморожування
Швидкий старт
Інші функції
Годинник
Функція +30 секунд
Еко режим
Home Dessert
Підтримка тепла
Видалення запахів
Звук Включений/Виключений
Комплектація
Мікрохвильова піч
Гарантійний талон
Керівництво користувача
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Установка: | Вбудована |
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 23 л |
| Внутрішнє покриття: | Био-керамика |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Сенсорне (електронне) |
| Діаметр поворотного столу: | 28.8 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 13.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5х48.9х34.6 см |
| Країна виробник: | Малайзія |
| Дисплей: | LED |



