Кондиціонер Samurai SMA-09HRN8T
код товару: 14203
Кондиціонер Samurai SMA-09HRN8T
Особливості
Гідрофільне покриття теплообмінника
Сучасний дизайн
Інтелектуальне керування
Енергоефективність
Компресор – GMCC
Холодопродуктивність 2.5 кВт
Теплопродуктивність 2.66 кВт
Тип хладагента: R32
Режими роботи
Автоматичний режим
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Вивод дренажу на обидві сторони
Режим "Turbo"
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Elite |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.78/0.74 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 19х69.8х25.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 6.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 27.6х71.2х45.9 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 19.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Китай) |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |



