Міксер Hölmer HHM-014W
Міксер Hölmer HHM-014W
Ідеально підходить для приготування мусів, пюре, кремів та замісу тіста будь-якої консистенції
Довжина шнура: 80 см
Матеріал насадок: хромована сталь
Низький рівень шуму
Захист від перегріву
Ергономічний дизайн
Комплектація
Міксер
Вінчики - 2 шт
Гаки для тесту - 2 шт
Документація
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Ручний |
| Потужність: | 400 Вт |
| Кіл-сть швидкостей: | 7 |
| Насадки: | Вінчик, Гаки для тесту |
| Імпульсний режим: | Ні |
| Вага: | 0.59 кг |
| Габарити: | 17.3х8.3х13.2 см |
| Колір: | Сірий |
| Країна виробник: | Китай |








