Тостер Rotex RTM120-W
код товару: 13357
Тостер Rotex RTM120-W
Особливості
Знімний піддон для крихт
Переривання приготування
Живлення: 220 - 240 В, 50 Гц
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 750 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 7 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.85 кг |
| Габарити: | 14x25x17.3 см |
| Країна виробник: | Китай |







