Робот-пилосос Samsung VR30T80313W/UK
Робот-пилосос Samsung VR30T80313W/UK
Особливості
Не повторює пройдену ділянку
Бічна щітка: Side brush
Розпізнавання перешкод
LDS (лазерний датчик навігації)
Індикатор заповнення пилозбірника
Тип батареї: Li-ion
Насадка, що всмоктує: Турбо Soft Action Brush
Сенсорна система: IR Sensor
Датчик (сенсор) зіткнення
Датчик падіння
Dust Awareness System
Wi-Fi контроль
Corner Cleaning Function
Розрізання волосся
Pet hair care
Функція Select&Go
Voice Guide
Ширина щітки: 160 мм
Віртуальний обмежувач: Nogo-zone
Режим збирання: Авто, Пляма
Мотор: інверторний
Процесор: 4х ядерний R18
Дисплей: світлодіодний
Потужність станції очищення: 1300 Вт.
Технології
Безпека на сходах
Продовження збирання після підзарядки
Розпізнавання перешкод
Станція автовивантаження сміття
Розумна навігація
Покриття
Килим з низьким ворсом
Ковролін
Ламінат
Лінолеум
Паркет
Плитка
Насадки
Високоефективна щітка, 1 шт
Бічні щітки, 2 шт
Функції зі смартфона
Установка розкладу прибирання
Комплектація
Робот пилосос
Високоефективна щітка, 1 шт
Бічні щітки, 2 шт
Передмоторний фільтр, 2 шт.
Магнітна стрічка
Станція очищення
Мішки для пилу для станції очищення, 2 шт.
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Робот-пилосос |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, колба |
| Обсяг пилозбірника: | 0.4 л |
| Потужність всмоктування: | 5 Вт |
| Потужність: | 60 Вт |
| Час зарядки: | 4 г |
| Час роботи на одному заряді: | 90 хв |
| Вага: | 3.4 кг |
| Габарити: | 9.98x35x35 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | В'єтнам |










