Пилосос Samsung VCC45W0S3R/UK
код товару: 12294
Пилосос Samsung VCC45W0S3R/UK
Особливості
Парковка вертикальна/горизонтальна
Середньорічний обсяг споживання електроенергії 28 кВт год/рік
Автозмотування шнура
Рівень шуму: 80
Насадки
Підлога/килим
Щілинна
Щітка для пилу
Насадка для чищення м'яких меблів, текстилю
Комплектація
Пилосос Samsung VCC45W0S3R/UK
Насадки
Гнучкий шланг
Телескопічна трубка з нержавіючої сталі
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 190 Вт |
| Потужність: | 700 Вт |
| Довжина шнура: | 6 м |
| Вага: | 4.3 кг |
| Габарити: | 28x23.8x39.5 см |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | В'єтнам |



