Кондиціонер Daikin FTXM35M/RXM35M9
код товару: 00300
Особливості
Тип фреону: R32
Охолодження 4 кВт
Теплопродуктивність 5,2 кВт
Датчик присутності в приміщенні, перехід в енергозберігаючий режим при порожній кімнаті
Функції
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
60 месяцев официальной гарантии от производителя
*Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.67/1.04 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.4х81.1х27.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х76.5х28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 32 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |



