До кінця акції залишилося
Бойлер Midea D10-20VI (U)
код товару: 13089
Бойлер Midea D10-20VA (O)
Особливості
Світлові індикація наявності напруги живлення і процесу нагріву води
Внутрішній бак - сталь товщиною 1,8 мм
Подвійний захист внутрішнього бака від корозії
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапан
Нагрівальні елементи з мідного сплаву
Захист від надлишкового тиску в баку
Комплектація
Водонагрівач
Запобіжний клапан
Шнур живлення
Iнсталяційний комплект
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 72 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 10 л |
| Форма: | Кубічна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна (під мийку) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням тітанокварца |
| Час нагріву: | 0.18 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 32.4х32.4х31.5 cм |
| Вага: | 8.6 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


