Холодильник LG GA-B509CBTM
Холодильник LG GA-B509CBTM
Особливості
Технологія охолодження DoorCooling +
Система охажденія Total No Frost з технологією NatureFRESH
Сигнал відкритих дверей
Прихована ручка кишеню легкого відкривання
Антибактеріальний ущільнювач Bio Shield
Інтелектуальна система діагностики Smart Diagnostics
Складна полка
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Складна полку
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 107 л |
| Загальний обсяг: | 384 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 277 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | T-SN-N |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x59.5x68.2 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 74 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (254 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Росія |








