Холодильник LG GC-B257JLYV
код товару: 14151
Холодильник LG GC-B257JLYV
Особливості
Технологія DoorCooling+
Зона свіжості Fresh Balancer
Інтелектуальна система діагностики (Smart Diagnostics) з керуванням через Wi-Fi
Фільтр Hygiene Fresh
Захист від дітей
Захист від перепадів напруги
Швидке замороження
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: З автоматичним наповненням
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Комплектація
Холодильник
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Бічна морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 233 л |
| Загальний обсяг: | 647 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 414 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 179 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 179х91.3х73.5 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 106 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (419 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 3 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Графіт |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |







