Холодильник STINOL STS 200 AA (UA)
Холодильник STINOL STS 200 AA (UA)
Особливості
Холодоагент R 600А
Рівень шуму 41 дБ
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал / к-ть)
Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 3 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Форма для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Потужність заморозки: 2 кг/24 г
Автономне збереження холоду в морозильній камері: 15 г
Комплектація
Холодильник STINOL STS 185 AA (UA)
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Динамічна |
| Тип: | Двокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 108 л |
| Загальний обсяг: | 363 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 233 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 200х60х62 см |
| Потужність заморожування: | 2 кг/добу |
| Вага (кг): | 72 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (309 кВт/р) |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія |











