Пральна машина Indesit IWSNC 51051X9 EU
код товару: 01324
Пральна машина Indesit IWSNC 51051X9 EU
Особливості
Датчик зважування завантаженої білизни і оптимізації ресурсів Water Balance
Програми прання
Прання сопртівной взуття
Прання спортивного одягу
Прання спортивного одягу з високим ступенем забруднення
Прання ізедлій з шовку
Прання виробів з вовни
Швидке прання
Функції
Функція відкладеного старту
Функція Плями
Функція Energy Saver
Функція EcoTime
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.894 кВт/ч |
| Споживання води: | 34 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Ні |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х42 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 61.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |

