Холодильник Samsung RF50K5960DP/UA
код товару: 12450
Холодильник Samsung RF50K5960DP/UA
Особливості
Технологія Multi Flow
Сигнал відчинених дверцят
Полка для яєць
Внутрішнє LED освітлення
Захист від дітей
Захист від перепадів напруги
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 3 шт
Дверні кошики: 8 шт
Контейнер для овочів: 3 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Льдогенератор: З ручним наповненням
Генератор льоду: Контейнер для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | Так |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 150 л |
| Загальний обсяг: | 486 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 336 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 186 см |
| Кількість дверей: | 4 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 186.2х79.5х74.3 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/24 г |
| Клас енергоспоживання: | А+ (410 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 24 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Бронзовий |
| Країна виробник: | Корея (Бренд Корея) |



