Морозильна камера Indesit DSZ 4150
код товару: 12259
Морозильна камера Indesit DSZ 4150
Особливості
Можливість переважування дверей: немає
Хладагент: R 600
Рівень шуму: 43 дБ
Генератор льоду: Контейнер для льоду
Комплектація
Морозильна камера
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Вертикальна камера |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 215 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Кіл-ть відділень: | 6 |
| Енергоспоживання: | 256 кВт/рік |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Вага: | 60 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 150x60x63 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Росія |







