Морозильна камера Smart SMCF-316W
Морозильна камера Smart SMCF-316W
Особливості
Індикатор швидкої заморозки: є
Тип компресора: Звичайний
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 43 дБ
Захист від дітей: немає
Захист від перепадів напруги: немає
Індикація відкритих дверей: немає
Генератор льоду: немає
Комплектація
Морозильна скриня Smart SMCF-316W
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Електронне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 280 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Автономне збереження холоду: | 57 г |
| Вага: | 42 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 87х113х68.5 см |
| Колір: | Білий |
| Швидка заморозка: | Так |
| Країна виробник: | Китай |










