Електрична піч Edler EO-1003RE
код товару: 12612
Електрична піч Edler EO-1003RE
Особливості
Тип гриля: Електричний
Терморегулятор: до 320 ?
Нагрівальні елементи з нержавіючої сталі
Габарити в упаковці: 52.5x44.5x32 см
Три режими нагріву:
Верхній
Нижній
Комбінований
Функції
Таймер
Звуковий сигнал
Світловий індикатор
Автовідключення
Програми
Верхній нагрів
Верхній + Нижній нагрів
Нижній нагрів
Комплектація
Електрична піч
Прямокутний лист
Решітка-гриль
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Настільна духовка |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Обсяг: | 36 л |
| Внутрішня підсвітка: | Немає |
| Тип управління: | Механічне |
| Кіл-сть режимів: | 3 |
| Конвекція: | Немає |
| Веретено: | Немає |
| Гриль: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 33x52x43 см |
| Вага: | 8.35 кг |
| Колір: | Червоний |
| Країна виробник: | Туреччина (Бренд Україна) |

