Пральна машина Hisense WFKV7012
Пральна машина Hisense WFKV7012
Особливості
Збільшена двері з піднятою ручкою
Супер великий LED дисплей
Запатентований профіль барабана "Сніжинки"
Програми прання
Бавовна
Бавовна (еко режим)
Синтетичні тканини
Вовна
Шовкові/делікатні тканини
Прання змішаних тканин
Прання спортивного одягу
Прання сорочок
Режим skin care (додаткове полоскання)
Прання темних речей
Прання ковдр
Швидке прання
Полоскання з віджиманням
Віджимання
Очищення барабана
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Споживання води: | 42 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 89.5x66x51.5 см |
| Колір: | Білий |
| Країна-виробник товару: | Китай |








