Пральна машина Indesit OMTWSA 51052 W EU
код товару: 13781
Пральна машина Indesit OMTWSA 51052 W EU
Особливості
Система WaterBalance Plus
Програми прання
Змішаний 40 °C
Бавовна 60/40/30 °C
Синтетика
Шовк & Делікатні тканини
Вовна
Швидке прання (15 хв)
Білі тканини
Спорт
Прання 20 °C
Екобавовна
Полоскання + Віджимання
Віджимання + Зливання
Функції
Відкладений старт: 3/6/9 год
Регулювання температури прання
Регулювання швидкості віджимання
Додаткове полоскання
Легке прасування
Блокування панелі керування
Захист і контроль
Захист від протікання
Контроль дисбалансу
Контроль за рівнем піни
Комплектація
Пральна машина
Документація
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Колекторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.838 кВт/рік |
| Споживання води: | 34.32 л |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х42.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60.8 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |

