Пилосос Samsung VC07R305MVB/UK
код товару: 12296
Пилосос Samsung VC07R305MVB/UK
Особливості
Висока потужність втягування
Збільшений контейнер
Фільтрація забруднюючих частинок
Ергономічна рукоятка
Клас енергоспоживання: A
Автозмотування шнура
CycloneForce
Фільтр
НЕРА 13
Насадки
Щітка пів-килим
Насадка для меблів
Щілинна насадка
Міні-насадка
Комплектація
Пилосос Samsung VC07R305MVB/UK
Шланг
Труба
Щітка пів-килим
Насадка для меблів
Щілинна насадка
Міні-насадка
Тримач для трьох аксесуарів
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, колба |
| Обсяг пилозбірника: | 2.5 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 200 Вт |
| Потужність: | 750 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 4.7 кг |
| Габарити: | 30.6x26.2x45 см |
| Колір: | Синій |
| Країна виробник: | В'єтнам |




