Тостер Dex DT-212W
код товару: 13353
Тостер Dex DT-212W
Особливості
Нековзкі ніжки
Термоізольований корпус
Плавне піднесення
Таймер
Автоматичне центрування хліба
Піддон для крихт
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 850 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 7 |
| Таймер: | Так |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.9 кг |
| Габарити: | 32x20x21 см |
| Країна виробник: | Китай |

