Блендер Scarlett SC-HB42F15
код товару: 19077
Блендер Scarlett SC-HB42F15
Особливості
Імпульсний режим роботи
Ножі з нержавіючої сталі
Габарити (ВхШхГ): 27.8x6.5x10 см
Габарити упаковки (ВхШхГ): 28х 5х17.7 см
Вага: 1.3 кг
Вага в упаковці: 1.43 кг
Комплектація
Блендер
Подрібнювач
Мірний стакан
Віночок для збивання
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Тип блендера: | Погружной |
| Потужність: | 700 Вт |
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Матеріал ніжки блендера: | Метал |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Чаша: | Немає |
| Великий подрібнювач: | Немає |
| Ємність міні-подрібнювача: | 500 мл |
| Міні-подрібнювач: | Так |
| Мірний стакан: | Так |
| Ємність мірної склянки/чаші: | 600 мл |
| Чаша для смузі: | Немає |
| Вага: | 1.3 кг |
| Розмір: | 27.8x6.5x10 см |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |





