Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HVI/N3
Кондиціонер Electrolux EACS/I-18HVI/N3
Особливості
Охолодження 5.3 кВт
Теплопродуктивність 5.5 кВт
Переможець премії Red Dot
Автоматичне гойдання горизонтальних жалюзі
Автоочістка
Авторестарт
М'який старт
Гарячий старт
Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
Автономний контроль і підтримання плюсової температури в будинку (+ 8С)
Збільшена довжина траси
Ширококутові жалюзі
Антикорозійне покриття Blue Fin
Багатоступінчастий фільтр (6 ступенів фільтрації)
Комплектація
Кондиціонер
Пульт
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Viking Super DC Іnverter R410 WiFi |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.51/1.46 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -30 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.9х101.8х23 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х95.5х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 51 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |






