Бойлер NOVA TEC STANDARD NT-S 50
код товару: 13763
Особливості
Магнієвий анод
Система "Антімікс"
Тип Тена: відкритий, мідний
Матеріал теплоізоляції: Пінополіуретан
Підведення труб: Нижня
Форма: Циліндрична
Максимальна температура нагріву: 75 ° C
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 5 років на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення./h1>
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1200 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Габарити (ВхШхГ): | 55.3x46x46 см |
| Вага: | 17 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |





