Холодильник Edler ED-44WC/IN
Холодильник Edler ED-44WC/IN
Особливості
LED-освітлення холодильної камери
Висота ніжок регулюється
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 89 л |
| Загальний обсяг: | 334 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 223 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 200 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 200.3х59.5х68 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 77 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |










