Пилосос Samsung VC05K41H0HG/UK
код товару: 13958
Пилосос Samsung VC05K41H0HG/UK
Особливості
Автоматична смотка кабелю
Паркування універсальне
Комплектація
Пилосос
НЕРА фільтр
Телескопічна трубка
Шланг
Ручка шлангу
Щітка пів-килим
Паркетна насадка
Меблева турбощітка
Насадка 2в1 для збирання в щілинах
Інструкція з експлуатації
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 1.3 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність: | 550 Вт |
| Довжина шнура: | 7 м |
| Вага: | 4.8 кг |
| Габарити: | 31.4х26.5х43.6 см |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | В'єтнам |


