Електрочайник Gorenje K 10 C
код товару: 13387
Електрочайник Gorenje K 10 C
Особливості
Відключення під час закипання
Блокування увімкнення без води
Індикатор увімкнення
Захист від перегріву
Відсік для шнура
Обертання на 360 градусів
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1 л |
| Потужність: | 1630 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Кераміка |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.9 кг |
| Габарити: | 24x26x18 см |


