Бойлер Tiki Supr ESD80V9
код товару: 19105
Бойлер Tiki Supr ESD80V9
Особливості
Напруга: 220-230 V
Номінальний струм: 8.7 А
Кількість змішаної води при t 40°C: 116 л
Тепло втрати: 1.3 кВтг/24 год
Клас енергоспоживання: B
Робочий тиск: 9 бар
функція самонавчання
Індикація роботи з розумним управлінням
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 120 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 2.37 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 95x45x44.5 см |
| Вага: | 31 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

