Пральна машина Samsung WW70K62E69WDUA
код товару: 01350
Пральна машина Samsung WW70K62E69WDUA
Особливості
AddWash тепер ви можете додати одяг навіть після запуску програми. Просто відкрийте додаткову дверцята і завантажте те, що забули.
Технологія EcoBubble
Програми прання
Дитячі речі
Постільна білизна
Бавовна
Темні речі
Делікатні речі
Бавовна Есо
Суперполосканіe +
Попереднє прання
Інтенсивне замочування
Очищення барабана Eco
Економічна прання Eco
Синтетика
Вовна
Функції
Функція замочування в піні
Замок від дітей
Відстрочка старту
Функція Smart Check
Швидкість віджиму
Функція Super Speed
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання електроенергії: | 0.63 кВт/ч |
| Споживання води: | 33.63 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |






