Електрична піч MIRTA MO-0138W
код товару: 13709
Електрична піч MIRTA MO-0138W
Особливості
Регулювання висоти деко
Матеріал корпусу: Пофарбований метал
Регульований термостат: 40-250 ° С
Таймер: 90 хвилин
Функції
Таймер
Звуковий сигнал
Автовідключення
Комплектація
Електрична піч
Прямокутний і круглий деко
Решітка-гриль
Коробка
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Настільна духовка |
| Внутрішнє покриття: | Нержавіюча сталь |
| Потужність: | 1300 Вт |
| Обсяг: | 38 л |
| Внутрішня підсвітка: | Немає |
| Тип управління: | Механічне |
| Кіл-сть режимів: | 3 |
| Конвекція: | Немає |
| Веретено: | Ні |
| Гриль: | Ні |
| Габарити (ВхШхГ): | 33х48х36.6 см |
| Вага: | 7 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Туреччина (Бренд Україна) |




